Digitalizace a ozvučení modelů

Nabízím zakázkové profesionální ozvučení a digitalizaci modelů ve velikostech H0 a TT za použití na míru navržených sad elektroniky a reproduktorů. S ohledem na specializaci v oblasti zakázkového vývoje elektroniky disponuji plně vybaveným ESD-Safe pracovištěm, které zaručuje vysokou bezpečnost proti možným poškozením citlivých elektronických součástek dekodérů, a pracuji s profesionálním vybavením od firem Weller, Tektronix, Diametral a Proxxon. Mám registrace i zajištěný přístup k součástkám z českých i zahraničních velkoobchodů, takže Vám rád pomohu zajistit i speciální a unikátní řešení na míru a v některých vybraných případech i opravu patic, dekodérů a jiné modelářské elektroniky.

Dále nabízím konzultace a zakázkové nastavení DCC dekodérů včetně pokročilých funkcí i instalací s automatickým digitálním spřáhlem. Specializuji se na dekodéry Zimo, ale jsem schopný poskytnout konzultaci i k zařízením od firem Lenz či Kuehn.

Chcete-li vidět, jak vypadají mnou digitalizované a ozvučené modely, tak se podívejte do sekce referenčních zakázek, kde bude postupně doplňovaná fotodokumentace. Máte-li jakýkoliv dotaz, tak mě neváhejte kontaktovat emailem.

2 komentáře u „Digitalizace a ozvučení modelů“

 1. Dobrý den,
  prosím pěkně mohl bych u Vás objednat digitalizace mého postaveného modelu M152.0 v TT – je postaven na pojezdu als racing a skříň ze stavebnice s kombinací leptu a vlastních součástek.

  Původní digitalizace objednaná od Zejmiho mi nejde a nemohu ji jaksi dokončit zápis CV – ve výsledku svítí bílými pozičkami a nejezdí (interiér by měl též svítit). A na moje e-maily přestal odpovídat. Sestavu do skříně jsem dělal a nevím jestli došlo k poškození během instalace a nebo poštou….

  Mám ještě k tomu 010, ale to už od Vás bych chtěl moc…..vzhledem k Vašemu vzácnému času.

  Předem děkuji za odpověď a zdraví
  M.Fořt

  Odpovědět
  • Vážený pane Fořte, digitalizace i ozvučení modelu není problém, ale poprosím Vás o zaslání několika fotek stávajícího stavu z různých pohledů, abych se mohl kvalifikovaně rozhodnout a navrhnout cenu. S pozdravem Martin Černý

   Odpovědět

Napsat komentář