Digitalizace a ozvučení modelů

Nabízím zakázkové profesionální ozvučení a digitalizaci modelů ve velikostech H0 a TT za použití na míru navržených sad elektroniky a reproduktorů. S ohledem na specializaci v oblasti zakázkového vývoje elektroniky disponuji plně vybaveným ESD-Safe pracovištěm, které zaručuje vysokou bezpečnost proti možným poškozením citlivých elektronických součástek dekodérů, a pracuji s profesionálním vybavením od firem Weller, Tektronix, Diametral a Proxxon. Mám registrace i zajištěný přístup k součástkám z českých i zahraničních velkoobchodů, takže Vám rád pomohu zajistit i speciální a unikátní řešení na míru a v některých vybraných případech i opravu patic, dekodérů a jiné modelářské elektroniky.

Dále nabízím konzultace a zakázkové nastavení DCC dekodérů včetně pokročilých funkcí i instalací s automatickým digitálním spřáhlem. Specializuji se na dekodéry Zimo, ale jsem schopný poskytnout konzultaci i k zařízením od firem Lenz či Kuehn.

Chcete-li vidět, jak vypadají mnou digitalizované a ozvučené modely, tak se podívejte do sekce referenčních zakázek, kde bude postupně doplňovaná fotodokumentace. Máte-li jakýkoliv dotaz, tak mě neváhejte kontaktovat emailem.

Napsat komentář