Tillig T466.2 Kocour TT

Něco málo o mně Fóra Digitalizace dle modelů Tillig T466.2 Kocour TT

  • Zvolené fórum celkem obsahuje 1 téma a 1 odpověď. Do diskuze se naposledy zapojil uživatel Bryanlox před 2 měsíci.
    • Fórum
    • Témata
    • Příspěvky
    • Poslední příspěvek
    • Samostatné ovládání stanoviště?
      Přišel mi dotaz emailem ohledně možnosti samostatného nastavení ovládání osvětlení stanoviště. Je tedy možné ovládat samostatně automaticky světlo v kabině? Bohužel ne. U tohoto modelu je osvětlení kabiny svázané s přepnutím režimu zapojení dekodérem do posunu. Celé je to dané limitem počtu výstupů u dekodéru s rozhraním Next18. Prostě není dost výstupů, aby mohlo mít každé světlo vlastní digitální výstup, který byl šel přímo nastavit. Současné dekodéry které znám, nemají možnost nastvit při určité kombinaci jedno chování daného výstupu a při jiné kombinaci sousedních výstupů jiné chování. Mám na mysli pokročilé funkce jako je časové zpoždění vypnutí funkce, aby například kabina při rozjezdu sama zhasla. Výstup lze mít do tohoto režimu nastavený jen trvale, což by způsobilo, že by nefungoval korektně reflektor v "provozní" režimu. Proto je možné ovládat osvětlení stanoviště jen pomocí tlačítka v režimu posun. Osvětlení kabiny vzniklo spíš jako taková třešnička pro fajnšmekry pro potěchu oka. V modulech elektroniky pro motorové vozy ale připravuji trochu pokročilejší možnosti s jiným dekodérem.
    • 0
    • 0
    • Žádné téma

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 téma (celkem z 1)
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 téma (celkem z 1)
Vytvořit nové téma ve fóru „Tillig T466.2 Kocour TT“
Osobní informace: